ČNRDD se představil na společenském setkání Ibestof

Ve čtvrtek 16. října 2014 se na významné společenské události představil ČNRDD tak, že všechny přítomné myšlenka dobrovolného dárcovství kostní dřeně nadchla. Společenské setkání Ibestof v pražském klubu Mecca již tradičně kladlo důraz na charitativní podporu. To považuje Michaela Lejsková, zakladatelka těchto setkání, nejen za věc nezbytnou, ale přímo za povinnost vůči potřebným. Přítomní se tentokrát blíže seznámili se čtyřmi dobročinnými organizacemi: Českým národním registrem dárců dřeně, dále s Nadačním fondem Ivana Hlinky, Oblastní charitou Hodonín a UNICEF.

Potěšilo nás, že náš registr evidentně zaujal nejvíce. Hosté se totiž na závěr setkání rozhodovali, koho z prezentovaných neziskových organizací finančně podpoří. Nejvíce z nich se rozhodlo pro nás, respektive pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně.

1

Společenský večer moderovala Lenka Špillarová z VIP zpráv televize Prima. Lenka se na konec přišla na stánek ČNRDD informovat, kde může do registru vstoupit. Vítejte, Lenko, mezi báječné lidi!

2

Na pódiu se představily všechny čtyři neziskové organizace naráz a začaly se ucházet o přízeň všech přítomných hostů. Výsledek na závěr večera zněl jasně: Nejvíce zaujal náš registr!

3

Perníkář roku Pavel Janoš z Pardubic upekl našemu registru medový perník ve tvaru chaloupky, s polevou s naším logem. Děkujeme! Na snímku s ředitelem ČNRDD Mgr. Danielem Pagáčem (vlevo).

4

U informačního stánku našeho registru se velice rádi stavili na kus řeči s ředitelem ČNRDD Mgr. Daniel Pagáčem herci (a manželé) Eva Hrušková a Jan Přeučil, kteří s námi sympatizují již delší dobu.

5

O úžasný umělecký zážitek se během společenského setkání postaral mimo jiných houslový virtuóz Pavel Šporcl. Dnes již sice hraje bez šátku, zato s modrými houslemi.

6

Velkou přízeň myšlence dobrovolného dárcovství kostní dřeně přišla vyjádřit řediteli ČNRDD Mgr. Danielu Pagáčovi i mezzo- sopranistka Andrea Kalivodová, sólistka Státní opery Praha.