pozvánka na akci

28.3.2019
Ostrava

POZVÁNKA

Český národní registr dárců dřeně vyráží do ostravské Nové Karoliny, kde bude na půdě České spořitelny zapisovat nové potenciální dárce

Český národní registr dárců dřeně (ČNRDD) ve spolupráci s Českou spořitelnou startuje roadshow po tuzemských městech. Na pobočkách banky v různých koutech republiky postupně proběhne několik zápisů dobrovolníků do registru. Jako první se společně vypravíme do ostravské Nové Karoliny. Dobrých skutků totiž není nikdy dost!

První zápis v netradičních prostorách banky do Českého národního registru dárců dřeně se uskuteční na konci března, a to v ostravské pobočce České spořitelny v Nové Karolině. Kromě dobrovolníků z řad veřejnosti, se zápisu zúčastní zaměstnanci banky a také dalších firem sídlících v tomto obchodním centru. Všechny srdečně vítáme.

Kdy: 28. března 2019 v 9:00 až 17:00
Kde: Česká spořitelna (28. října 3348/65, Ostrava)
Link na akci: https://www.facebook.com/events/1790002411111288/

Zápis do registru spočívá pouze ve vyplnění formuláře a následném odběru vzorku formou stěru z dutiny ústní. Celý proces zabere cca 15 minut. Pro zápis budete potřebovat pouze kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz. Základními podmínkami pro vstup do registru je věk 18-35 let a dobrý zdravotní stav.