Zaměstnanci české EY se chtějí někomu zapsat do života

V úterý 20. září 2016 se v pražské kanceláři poradenské společnosti EY uskutečnil zápis 20 dobrovolníků do Českého národního registru dárců dřeně. Šlo o první zaregistrování zaměstnanců české EY, již v listopadu budou své kolegy z Prahy následovat zaměstnanci EY v Brně a též v Ostravě. O těchto vstupech budeme informovat na našem facebooku!

Zápis prvních zaměstnanců EY do našeho registru se uskutečnil v rámci projektu EY 25 pro 25 (www.ey25pro25.cz). To znamená, že tato firma, která působí v ČR přesně 25 let, po celý letošní rok podporuje 25 neziskových organizací. Náš registr, který je obecně prospěšnou společností, tedy "neziskovou", podpořila EY náborem do databáze dobrovolných dárců v řadách svých zaměstnanců.

EY patří mezi světovou špičku v poskytování odborných poradenských služeb v oblasti auditu a daňového, transakčního a podnikového poradenství. Firma byla jednou z prvních poradenských firem, které otevřely své kanceláře v střední a východní Evropě. V České republice nabízí služby již od roku 1991. V současnosti má přes 900 zaměstnanců, kteří pracují v Praze, Brně a Ostravě. V ČR poskytuje poradenství více než čtyřem stovkám předních českých i mezinárodních společností. Pracuje pro 20 firem z české top 30 a pro všech 5 největších bank v zemi. Pomáhá řadě neziskových organizací, které jsou spojeny s její strategií společenské odpovědnosti. Vedle projektu EY 25 pro 25 zaměřila společnost EY v posledních letech své společensky odpovědné aktivity zejména na boj proti rakovině.

Fotografie vykreslují atmosféru vstupu do ČNRDD dvaceti zaměstnanců pražské kanceláře YE.

1
2
3
4
5
6
7
8
9